Youmiko Sushi Bar

Jesteśmy tętniącym życiem sushi barem 寿司屋. Wykorzystujemy lokalne produkty i proponujemy nowe połączenia smakowe.

Słyniemy z zestawów degustacyjnych Omakase, wegańskiego sushi i szacunku do klasyki.

Image

Manifest

Youmiko Krakow sushi bar

Zgodnie z japońską tradycją serwujemy najsmaczniejsze i możliwie dostępne cenowo sushi, przygotowywane ze świeżych i sezonowych składników. Mając to na uwadze, nie importujemy tuńczyka ani innych ryb z Oceanu Spokojnego, zamiast tego wprowadziliśmy mnóstwo lokalnych warzyw oraz lokalne ryby, aby stworzyć nasz niepowtarzalny styl, łączący japońską tradycję z polską kreatywnością. Sushi serwujemy zaraz po przygotowaniu, aby zapewnić najlepszy smak i temperaturę. Dbamy o to, aby pracować w dobrej atmosferze i dbamy o siebie nawzajem. Uważajcie, wkładamy w naszą pracę dużo serca.

Wina naturalne i pure sake

Moc synergii

Wszystkie wina w Youmiko to wina naturalne. Winiarze, od których mamy wina produkują wina zgodnie z zasadami rolnictwa biodynamicznego i pozwalając gronom tworzyć smak wina wogóle lub minimalnie ingerując w proces fermentacji. Zapomniane rzemiosło produkcji sake odradza się w Japonii. Sfermentowany ryż bez dodatku wody lub alkoholu po fermentacji to pure sake. Nasza karta win i sake składa się z butelek bardziej przestępnych dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z winami naturalnymi oraz różnych bardziej funky butelek, dla tych, którzy szukają czegoś czego nie ma nigdzie indziej.


Nasza karta win i sake powstaje na bazie asortymentu importera Naturaliści. Josephem Di Blasi i Maciej Murzyniec, którzy są naszymi sąsiadami i fanami naszego sushi pomagają nam układać i odświeżać menu win i sake.


Image

Sushi na wynos!

Zapraszamy do lokalu tutaj nasze sushi smakuje najlepiej.

Zamówienia na wynos realizujemy telefonicznie, tylko z odbiorem osobistym. Ponieważ każdy z zestawów jest przygotowany tuż przed odbiorem, dlatego nie zawsze możemy przyjmować zamówienia. Korzystamy z zewnętrznej obsługi dostaw.

Tak zarządzamy jakością sushi na wynos oraz obsługą gości w lokalu.